Profesjonalny i niezawodny sprzęt na Twoją imprezę weselną

Najlepszy sprzęt na Twoją imprezę weselną!

Udana impreza z DJ to taka, na której muzykę gra się z najlepszej jakości sprzętu. Posiadam profesjonalny i markowy sprzęt nagłośnieniowy Ld system YAMAHA HK audio, dlatego jestem w stanie umożliwić gościom imprez pierwszorzędną zabawę.

Posiadam bogatą ofertę rozmaitych gatunków muzycznych, począwszy od lat 60-tych, poprzez rock'n'roll, italo disco, gorące rytmy latynoskie oraz współczesne hity, przy których wszyscy lubią zaszaleć. Nie zapominam również o wielbicielach mocniejszego grania i fanach muzyki biesiadnej, czy też muzyki regionalnej.

organizacja imprez weselnych sprzęt
organizacja imprez weselnych sprzęt

Ekrany multimedialne, projektory oświetlenie weselne!

W trakcie imprez używamy ekranów multimedialnych oraz projektorów do wyświetlania wizualizacji. Pokazy i projekcje wyświetlane do muzyki granej na żywo przez DJ'a stanowią bardzo atrakcyjny estetycznie element współczesnej imprezy.

kluczowe dla każdej imprezy z muzyką graną na żywo jest oświetlenie, dlatego tak wielką wagę przykładamy do jakości sprzętu oraz możliwości jakie on oferuje, bo to przekłada się na niezapomnianą imprezę. Obecnie posiadamy szereg elementów oświetlenia dekoracyjnego takiego jak ruchome głowy, światła led, światła dyskotekowe oraz dymiarki i maszyny do baniek. Taki sprzęt możecie Państwo spotkać na profesjonalnych imprezach prowadzonych przez DJ ZALEW.
Obecnie wykorzystujemy na każdej imprezie głównie dwa rodzaje oswietlenia
a) oswietlenie dekoracyjne klasyczne, ruchome glowy, belki led, leflektory led rgbw
b) oświetlenie dekracyjne retro, reflektory vintage

Potrzebujesz więcej informacji
na temat moich możliwości i sprzętu?

Kontakt

Od wielu lat zajmuję się profesjonalnym prowadzeniem wszelkiego rodzaju imprez okazjonalnych takich jak: wesela we Wrocławiu, imprezy firmowe oraz studniówki. Jeśli szukacie Państwo DJa do prowadzenia imprezy na terenie Dolnego Śląska, Opola i okolicy, to zapraszam do kontaktu.